MOTOMIESTAS
/

pajausk moto technikos privalumus !

 

APIE MUS

Esame nauja, ką tik susikūrusi moto prekių ir paslaugų įmonė Kretingoje. Mūsų tikslas populiarinti moto transportą ne tik kaip pramogos ir laisvalaikio priemonę, bet ir kaip neišvengiamą šių "bėgimo" laikų mobilumo įrankį greitam ir nebrangiam nuvykimui iš taško A į tašką B.

Galbūt motociklai, motoriniai dviračiai ir motoroleriai Lietuvoje buvo kiek primiršti sparčiai didėjant lengvųjų automobilių rinkai. Tačiau, manome, kad atėjo laikas atgaivint, ar netgi išplėsti moto priemonių tinklą. Šios transporto priemonės yra ekonomiškos ir praktiškos. Ir  nesvarbu ar esi jaunas, ar sulaukei garbaus amžiaus, atsisėdės ant motociklo ar motorolerio ir pasileidęs pavėjui visada patirsi laisvės ir nepriklausomybės jausmą, kažką neįprasto ir malonaus. Išbandykit tai, ar suteikit progą tai padaryti savo artimam, draugui ar draugei.

Kretingoje, Palangoje, Klaipėdoje ir visoje Žemaitijoje yra daug įdomių ir gražių vietų. Jos nėra toli viena nuo kitos, todėl tinkamai susiplanavus laiką šias visas grožybes ir įdomybes galima aplankyti ir motoroleriu. Turbūt vieno išvažiavimo neužteks, . . .  o kam skubėti, juk keliauti galima bet kada, svarbu gera nuotaika, artimas žmogus ar draugiška kompanija :-)

Mūsų betarpiškas darbas bus ieškoti ir kurti naujus turistinius maršrutus motoroleriais ne tik po Kretingos miestą ar rajoną, bet ir po visą Žemaitiją. Jeigu turite pasiūlyti nuostabių maršrutų ir lankytinų objektų Jūs visada laukiami pas mus pasidalinti savo patirtimi.


Darbuotojai

Esame draugiški ir visada stengiamės patenkinti Jūsų lūkesčius. Mes dirbame sąžiningai, todėl Jūs tikrai galite pasitikėti mūsų aptarnavimu, siūlomomis paslaugomis bei kainomis. esame veržlūs ir ambicingi, todėl "versimės per galvą", kad patenkintume Jūsų lūkesčius.